How I Met Your Mother

Bayan Arıza tarafından 16 - Şubat - 2011 tarihinde yazıldı.

How I Met Your Mother

6.sezona devam eden How I Met Your Mother, ilk olarak 2005 yılında pilot bölümle yayın hayatına "merhaba" dedi. En başarılı komedi dizilerinden biri. Dizinin yaratıcısı Carter Bays. Oyunculuklar yere göğe sığmayacak cinsten. Dizideki her bir karakteri tanıdık, sevdik, benimsedik, bağrımıza bastık adeta.

Ana karakterimiz Ted Mosby (Josh Radnor). Ted Mosby ve en sevdiği dostları; dünyanın en romantik erkeklerden biri Marshall Eriksen (Jason Segel), Kanada'lı olduğunu her yerde gururla haykıran haber spikerimiz Robin Scherbatsky (Cobie Smulders), dünyalar komiği, hatunlar konusunda her daim istekli (gerçek hayatında gay) Barney Stinson (Neil Patrick Harris) ve Marshall'ın şeker mi şeker eşi Lily Aldrin (Alyson Hannigan)'in yaşadığı olaylar dizinin konusunu oluşturuyor.
 
Bir de Ted Mosby'nin 2030 yılındaki halini seslendiren Bob Saget var. Ted Mosby'nin eşiyle nasıl ve nerede tanıştığını iki çocuğuna anlatmasıyla bölüm başlar. Dizi, geçmişe döner ve bu beş kafadarın New York maceralarıyla bölüm biter.

How I Met Your Mother

Yukarıda da belirtmiş olduğum gibi, dizi Amerika'da 6.sezonuna devam ediyor. Her bölüm son derece eğlenceli, komik; kimi zaman da hüzünlü. Çünkü aslında dizi, hayatı anlatıyor. Bu beş karakterin birbirleriyle tanışmalarını, yakınlaşmalarını, ilişkilerini, ailelerini, kadın-erkek ilişkilerini, her şeyini tanıyorsunuz ve çok seviyorsunuz.

Cnbc-e ve E2 kanallarının da yayınladığı bu süper keyifli diziye mutlaka bir şans verin. Ayaklarınızı uzatıp, yirmi dakika boyunca gülüp eğlenmenin keyfini çıkarın.