Dizi: Kiss me First

Bayan Arıza tarafından 11 - Haziran - 2019 tarihinde yazıldı.

Evet efenim Netflix’te bir dizi daha hallettim:) Nasıl mı, sabah işe gelirken, akşam işten dönerken. Diğer zamanlarda maalesef vaktim yok. Evde ilgilenmem gereken durumlar var, değil dizi izlemeye 5 dakika oturabilmeye dahi vaktim yok. Bu sebeple trafikten medet umuyorum.

Dizimizin adı “Kiss me First”. İngiliz dizisi. 6 bölüm. Bilim kurgu sevmeyen ben bile izledim. Çok ilginç konusu ile beni benden aldı. İmdb kötü puanlamış ama bence haketmiyor. Sanal gerçeklik oyunu ve onun etrafında dönen olayları konu alıyor. Başrolde Leila karakterini canlandıran Tallulah Haddon’ı çok beğendim. Çok şey anlatıp da büyüsü bozulsun istemiyorum.

Bunlar da etrafta yazılanlar.

Kiss Me First, Bryan Elsley’in Kanal 4 ve Netflix için hazırladığı İngiliz siber gerilim filmi drama dizisidir. Dizi, 2 Nisan 2018’de Kanal 4’te yayınlanmaya başladı. Dizi, 29 Haziran 2018’de dünya çapında Netflix’te kullanıma sunuldu.

Bir sanal gerçeklik oyununa kendini kaptıran genç ve yalnız kadın, ona yeni heyecanlar tattıran, tekinsiz bir kadınla arkadaş olur. Tess’in peşinden yeni bir gerçekliğe adım atan Leila’yı bu yeni dünyada neler bekliyor?

Channel 4 yapımı bir İngiliz dizisi olan Kiss Me First, ülkemizde de Netflix üzerinden yayınlanıyor. İlk sezonu toplamda 6 bölümden oluşan dizinin başrollerinde; Tallulah Haddon, Simona Brown, Matthew Beard ve Freddie Stewart gibi isimler yer alıyor. Lottie Moggach’in 2012’de yayınladığı çok satan aynı isimli kitabından uyarlanan dizi, gerçek görüntülerle animasyonu birleştiren bir tekniğe sahip.

Yönetmen Bryan Elsley
Oyuncular: Tallulah Rose Haddon, Simona Brown-Zivkovska, Matthew Beard