Depeche Mode için geri sayım başladı!

Bayan Arıza tarafından 15 - Mayıs - 2013 tarihinde yazıldı.

Dünyaca ünlü İngiliz müzik grubu Depeche Mode’un Volkswagen Binek Araç ana sponsorluğunda 17 Mayıs’ta Küçükçiftlik Parkı’nda vereceği konser, saat 17.00’de kapıların açılmasıyla start alacak. Depeche Mode ise 20.45’te sahneye çıkacak.

Doğuş Otomotiv- Volkswagen Binek Araç’ın ana sponsorluğunda gerçekleşecek dünyaca ünlü İngiliz grubu Depeche Mode’un İstanbul konseri için sayılı günler kala, hazırlıklar son aşamaya girdi. 17 Mayıs Cuma günü Küçükçiftlik Parkı’nda gerçekleşecek konser için kapılar 17.00’de açılacak.

Ön gruplar Redd ve F.O.X

Depeche Mode’dan önce ön grup olarak 18.45-19.15 arasında Redd grubu sahne alacak. Redd’in ardından da 19.45-20.30 arasında da sahneye yine bir İngiliz grubu olan F.O.X çıkacak. Türk müzikseverlerin aylardır beklediği Depeche Mode ise, 20.45’te sahnede olacak.

İstanbul beşinci durak

Volkswagen Binek Araç’ın ana sponsorluğunda düzenlenecek İstanbul konseri, Depeche Mode’un 7 Mayıs’ta Tel Aviv’de başlayacak Avrupa turnesinin, Atina, Sofya ve Bükreş’in ardından 5’inci durağı. Turne, grubun 2009–2010 yılları arasında gerçekleşen Avrupa turnesinin ardından vereceği ilk canlı konserler dizisi olma özelliğine sahip.

Depeche Mode’un “People are people” şarkısı Volkswagen’in efsanevi modeli Golf’ün yedinci neslinin reklam filminde jingle olarak kullanılmıştı. Reklam filminde, grubun solisti Dave Gahan da rol almıştı.

Kaynak: Milliyet