Yaz aylarının merakla beklenen en iyi filmleri

Bayan Arıza tarafından 4 - Nisan - 2017 tarihinde yazıldı.

Yaz aylarında sinema salonları daha tenha olsa da bu yaz vizyona girecek filmler salonların dolmasını sağlayacak gibi görünüyor. İşte 2017 yaz aylarında vizyona girecek en iyi filmler…

 • 1

   


  THE BEGUILED

  Clint Eastwood'un 1971 yılı klasiğini Sofia Coppola yeniden çevirdi. Film, yaralı bir Birleşmiş Milletler askerinin kız okuluna sığınmasını konu ediniyor.

  Gösterim tarihi: 30 Haziran

 • 2

   


  WONDER WOMAN

  Başrolde Gal Gadot’nun yer aldığı kadın süper kahraman filmi Wonder Woman, dünyayı keşfetmek için tropik topraklarını geride bırakıp demir ve camın hüküm sürdüğü dünyamıza dalmasıyla gelişen olayları ele alıyor.

  Gösterim tarihi: 2 Haziran

 • 3

   


  MY COUSIN RACHEL

  Daphne du Maurier'in 1951’de basılan romanına dayandırılan film, Philip'in, eşinin ölümünde parmağı olduğunu düşündüğü kadından intikam almak istemesine rağmen aralarında karşı konulmaz bir çekim oluşmasını ele alıyor.

  Gösterim tarihi: 14 Temmuz

 • 4

   


  ROUGH NIGHT

  Scarlett Johansson’ın başrolde yer aldığı film, bir kız grubu eğlenmek için erkek striptizcileri izlerken kazayla striptizcilerden birinin ölmesiyle gelişen olayları ele alıyor.

   Gösterim tarihi: 30 Haziran

 • 5

   


  INGRID GOES WEST

  Sürekli olarak saplantılarıyla başa çıkmak zorunda olan, psikolojik olarak rahatsız Ingrid Thorburn’un hikayesini anlatan filmin başrollerinde Aubrey Plaza ve Elizabeth Olsen yer alıyor.

  Gösterim tarihi: 4 Ağustos

 • 6

   


  ÖRÜMCEK ADAM: EVE DÖNÜŞ

  Filmde, 15 yaşında bir lise öğrencisi olan haliyle görünen Örümcek Adam’ı Tom Holland canlandırıyor.

  Gösterim tarihi: 7 Temmuz

 • 7

   


  VALERIAN VE BİN GEZEGEN İMPARATORLUĞU

  Dane DeHaan, Cara Delevingne ve şarkıcı Rihanna’yı bir araya getiren film, Alpha şehrini ve tüm evrenin geleceğini kurtarmak isteyen Valerian ve Laureline’in hikayesini anlatıyor.

  Gösterim tarihi: 28 Temmuz

 • 8

   


  ATOMIC BLONDE

  Antony Johnston'ın aynı adlı romanından uyarlanan, başrollerinde Charlize Theron ve James McAvoy’un yer aldığı film, Berlin Duvarı'nın çöküşü ve süper güç birliklerinin değiştirilmesi arifesinde MI6'in en ölümcül suikastçısı Lorraine Broughton’un başından geçenleri anlatıyor.

  Gösterim tarihi: 28 Temmuz

 • 9

   


  A GHOST STORY

  Yakın zamanda ölmüş, beyaz çarşaflı bir hayaletin evine dönerek karısına ulaşmaya çalışmasını anlatan filmin başrollerinde Casey Affleck ve Rooney Mara yer alıyor.

  Gösterim tarihi: 7 Temmuz

  Kaynak: NTV