Noel Gallagher: “Yarım Milyar Kondom Karşılığı Oasis’le Birleşirim”

Bayan Arıza tarafından 29 - Nisan - 2014 tarihinde yazıldı.

Gigwise’da çıkan habere göre Noel Gallagher, eski grubu Oasis’in yeniden birleşmesiyle ilgili çıkan dedikodulara cevap verdi. Kardeşi Liam’la ancak “Yarım milyar kondom” karşılığında aynı sahneyi paylaşacağını söyledi.

Geçen hafta Liam Gallagher, ikonik Britpop grubu Oasis’in harflerini ayrı ayrı tweet’leyince olay olmuş, sıkı hayranları heyecanlanmıştı.

Doğal olarak bu hareket internette hızla yayıldı ve grubun yeniden bir araya geleceği ve hatta Glastonbury’nin ana grubu olacakları

konuşulmaya başlandı.

talkSPORT, 2009 senesinde gruptan ayrılan Noel’e bu birleşme ihtimalini sordu:

“Geçen gün, bu haberler çıktığında, bir gazete bayiindeydim. Daily Star’da ‘Oasis £500 milyon pound’a yeniden birleşecek’ haberini gördüm. Bu da 1 milyar pound’un yarısı eder. Herhangi bir şeyin yarım milyarına bu işi yaparım. Yorkshire Çay poşeti, kondom, erişte.”

Glastonbury organizatörlerinden Emily Eavis, Oasis’in bu sene festivallerinde yer almayacağını açıklamıştı. Grubun gitaristi Bonehead ise Liam’ın bunu yapmasına sebep olarak, Noel hariç diğer tüm grup elemanlarının o gün bir pub’ta buluşmaları olabileceğini söylemişti.

Kaynak: Radyo Eksen