Jason Segel hakkında bilmediğiniz 6 şey

Bayan Arıza tarafından 21 - Haziran - 2011 tarihinde yazıldı.

Tüm sezonlarını ezbere bildiğim, gelmiş geçmiş en iyi komedi dizilerinden biri olan "How I met your mother" ın kocaman adamı Jason Segel'i pek seviyorum. Cnbc-e derginin Mayıs 2011 sayısında O'nunla ilgili bir şeyler okumuşken sizinle de paylaşmaya karar verdim.

Jason Segel'i nasıl bilirsiniz? İyi biliriz, ama daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, Jason Segel sizin için açıklıyor.

GİZLİ YETENEĞİ
Her yerde uyuyabilirim. Uzanacağım bir yer olduktan sonra uyumak benim için sorun değil. Dizinin setindeki favori uyku yerim bizi sürekli otururken gördüğünüz, oturma odasındaki koltuk.

TEMİZLİK ALIŞKANLIĞI
Dizinin tek sevmediğim yanı her gün traş olmak zorunda kalmam. Dizi çekimleri olmasa Joaquin Phoenix modeli sakallarımla mutlu mesut yaşardım.

EN EŞSİZ EŞYASI
Kuklalarımın hepsi benim için eşsizdir. Yeni bir kukla gösterisi yazıyorum. Onun için kuklalarım her zaman olduğu gibi ortalıkta değil, kapalı bir dolabın içindeler.

EV HAYATINDAKİ BECERİLERİ
Şömine yakmakta başarısızım. Bu nedenle gazla çalışan bir şömine kullanıyorum. İkisinin aynı şey olmadığını biliyorum ama gazla çalışan şömine de beni sıcak tutuyor.

FORMUNU KORUMA YÖNTEMİ
Egzersiz yapmam, ama tempolu yürüyüşü seviyorum. Hava güzelse ve zamanım da varsa, haftada dört ya da beş kere tempolu yürüyüşe çıkarım.

O'NU AĞLATAN FİLM
Ben filmlerde sıkça ağlarım. Ama illa bir film söylemek gerekiyorsa, Bride Wars'un son sahnesinde çılgınca ağladım.

Kaynak: Cnbc-e Dergi (Mayıs 2011)