Interpol geliyor Tanrım, o kadar mutlu oldum ki…

Bayan Arıza tarafından 7 - Nisan - 2011 tarihinde yazıldı.

Sanırım rüyalar gerçek oluyor. En azından benim için. Arkadaşlar arasında "şu Paul Banks'i de dünya gözüyle görsem gözüm açık gitmez" derim hep. Dün aldığım bu haber kalbimin haddinden fazla çarpmasına neden oldu. Biletler 7 Nisan itibariyle satışa çıkacak ve resmen bilgisayar başında Biletix sitesinde sürekli olarak F5'e basıyorum. Çıkar çıkmaz hemen alacağım. Interpol'u de izlemiş olursam herhalde Nirvana ve The Doors dışında izlemek isteyip de izleyemediğim benim için hayatî önemi olan başka bir grup kalmayacak.

Grubu, 2002 yılında çıkan "Turn on the Bright Lights" tan beri takip ediyorum. İlk iki albümleri en sevdiklerim. Muhtemelen "Our Love to Admire" tan ve kendileriyle aynı adı taşıyan albümlerinden de çalacaklardır ama beklentim ilk iki albümden daha çok çalmaları olacak.

Konser, Garanti ve Pozitif sponsorluğunda gerçekleşecek ve tabii ki Radyo Eksen en büyük destekçisi olacak. Mekân Maçka Küçükçiftlik Parkı. Hemen biletimi almalı ve 1 Haziran'a dek gün saymalıyım.

Bu arada Kultur Shock konserine sayılı günler hatta deyim yerindeyse saatler kaldı. Onları 3.izleyişim olacak. En sevdiğim ilk 3 gruptan biri olan Kultur Shock bu cumartesi Ghetto'da.

7 Nisan 15.30 itibariyle son gelişme:

Biletimi aldıııııııııııııııııııııııııım 🙂