1 Kasım -> Halloween Party – Pumpkin in the Forest Vol.2

Bayan Arıza tarafından 24 - Ekim - 2019 tarihinde yazıldı.

Pumpkin in the Forest geri döndü! Cadılar Bayramı’nın efsane partisi bu yıl daha büyük, daha eğlenceli, daha korkunç!

Sıradan ‘Cadılar Bayramı’ eğlencelerini unutun. Şu ana kadar hiç deneyimlemediğin kadar ‘eğlenceli’, hiç olmadığı kadar ‘korkutucu’ bir parti deneyimi için adres “Pumpkin in the Forest Vol.2”. Geçen yıl ilki düzenlenen, iliklerimize kadar korktuğumuz, çılgınca eğlendiğimiz ve açık havada Halloween ruhuna doyduğumuz “Pumpkin in the Forest” geri dönüyor!

Klasikleşmiş Cadılar Bayramı partilerinden sıkıldıysan, yıl boyu unutamayacağın bir deneyim yaşamak istiyorsan, ormanda bizimle buluş. Ağaçların arkasından neler çıkacağını, hangi korku hikayelerini duyacağını merak etmeye başlasan iyi olur.Açık havada gecenin enerjisini tavana çıkaracak DJ performansları, karanlık çökünce kendini gösterecek hayaletler, iskeletler ve tüylerini ürpertecek sürprizler seni bekliyor! Gelmiş geçmiş en eğlenceli, en sıra dışı ve en korkutucu Cadılar Bayramı deneyimini yaşamak için sen de mutlaka bu gecede bizimle ol.

Pumpkin in the Forest Vol.2,  1 Kasım’da UNIQ Açıkhava’da unutulmaz bir eğlence için seni bekliyor!

“Gecenin en iyi kostüm yarışmasını kazanan bir kadın, bir erkek katılımcımız Kafa Radyo desteğiyle SPX’ten 1.000’er TL değerinde hediye çeki kazanacak. En korkunç olan kazansın!”

Kaynak: Biletix