Ex-Misafir Defteri’nden Enstantaneler “Hank’in Paylaşımları”

Bayan Arıza tarafından 29 - Nisan - 2011 tarihinde yazıldı.

Puşkin'in Güncesinden

Kadınlar hakkında öğrenilenler arttıkça,onların genellikle karşılaştırılmalarının anlamsız olduğunu anlarsın. Birinin diğerinden daha iyi ya da daha kötü olmadığı yönündeki düşünceler ikna edici hale gelir. Tanıdığın her kadın yeri değiştirilemez bir kadındır ve hiçbir aşk yok olmaz ve sonsuza dek içinde seninle kalır. Yani böylece her kadın unutulmazdır.

· İlk aydan sonra N. önümde soyunurken artık tutkulu bir bekleyiş içinde titremiyordum. İki ay içinde, bir sevgili olarak onu kalben öğrenmiştim ve hiçbir özelliği beni şaşırtmadı: Hangi hareketleri yapacağını, hangi inlemeleri duyacağımı, nasıl tutunacağını ve memnuniyet içerisinde nasıl iç çekeceğini ezberlemiştim.

Vücudundan yayılan kokular beni daha önceden yaptığı gibi titretmiyordu. Sanki kendi kokularım gibiydiler. Yarattıkları heyecan, Alman peynirinin kokusundan daha fazla değildi. Alman peyniri bana diğer kadınları hatırlatıyordu.

· Eş ve sevgili arasındaki farklılık; şehvet olmadan yatağa gitmenizdir. Evlilik bu yüzden kutsaldır, çünkü şehvet gitgide ondan dışarıda tutulur ve ilişki yalnızca arkadaşca, hatta kayıtsız ya da genellikle düşmanca bir hal alır. Sonra çıplak beden bir günah olarak düşünülemez, çünkü artık çekici değildir.

· Bir randevuevinden beş fahişe aldım. Onlara cömertçe para verip eksiksiz itaatlerini kazandım. Birincisini sırtüstü yatırdım, ayaklarına karşı ve vajinasına bakarak ellerim ve dizlerimin üzerinde çömeldim. Organımı yuttu ve ikincisi vajinasını bakışlarıma açarak, kürkle çevrelenmiş dudaklarını ayırdı. Diğer ikisi yanlara yattılar ve göğüs uçlarımı emiyorlardı. Ben de parmaklarımı yağlı vajinalarına soktum. Dördüncüsü birincisi ile kakafa kafya arkamda yatıp taşaklarımı yalıyordu. Beşincisi dizlerinin üzerinde arkamda kış deliğimi yalıyordu. Sonuncusuna daha fazla dokunmam gerekiyordu. Aniden onun yerinde Tsarkoye Selo’daki sarayın önünde çıplak kıçımı gösterdiğim eski Çariçe’yi hayal ettim. Gülmeye başladım. Organım ve taşşaklarımda patlayan bir tatmin boşluğu meydana geldi.

· Her kadının ıslak dişiliğinin kendi gizi vardır. Onu düzmeniz sizin tüm gizi çözdüğünüz anlamına gelmez. Yani geçirmek için çıldırdığınız vajinayı elde ediyorsunuz ve size gizi kuyruğundan yakalamışsınız gibi geliyor! Ama hayır, ilginiz zamanla tadına doyamadığınız vajinadan kayıyor ve başkasına bakıyorsunuz. Giz zaman zaman kendini hatırlatır, eş yeniden arzulanır, düzülür. Am bir gece içindir ve sonra tutku yeniden meşru olmayan hedeflere yönelir.

· Süt anneleri sık sık düzüyorum. Bu özel bir zevk veriyor bana. Onları çocukları emzirirlerken düzmeyi seviyorum. Başlangıçta içlerinden biri çocokların yanında utandı ama sonra alıştı. Onu elleri ve dizleri üzeine yerleştirdim, çocukları da altına koydum. Büyük süt dolu memeleri, bebeklerin arayış içindeki ağızlarının üzerinde asılı bir şekilde sallanıyordu. Kalçalarını kamburlaştıdı ve göğüslerini çocukalrım emebilsin diye onlara yaklaştırdı. Sonra penisimi içeri soktum ve nerdeyse hemen ve bir postada birkaç defa geldi. Emenler olmayınca gelmesi daha uzun sürdü.

· Kadınlar sahtekarca,sosyete hanımefendileri istemiyormuş gibi, fahişeler düzer gibi veririler.

· Mutluluğun iki biçimi vardır.Biri bir kadına sabırsız bir halde umutla giderken ve diğeri bir kadından ve tutkudan kurtulmuş olarak geri dönerkendir.

· Bir erkeğin arzuları güçlendikçe “kadın” kelimesini “vajina” keimesinden ayırması zorlaşır. Erkeğe vajinanın yanında kadının varlığındaki herhangi bir şeye gözlerini açtıran tek şey tatmin edilmiş arzudur. İşte bu yüzden zeki kadın ilk olarak erkeğin hayalini vajinasından kurtarmak için kendisini verir. Böylece vajinaya doymuş bir halde kadının sahip olduğu akıl,yetenek,nezaket ve tüm güzellğini takdir edebilecek hale gelir.

· …Çok yavaş yerleştirmiştim ve Polinka bacaklarını omuzlarıma atmak zorunda kalmıştı. “Böyle geniş omuzlara sahip olmanız çok güzel Lordum!” diyen oydu. Ve ben kadınların neden dar omuzlu erkeklerden hoşalanmadıklarını öğrenince çarpılmıştım.